مشاوره و سفارش

چرم بزی

چرم بزی در رده دوم از چرم های پر طرفدار قرار گرفته و برای تهیه انواع کیف، کفش، لباس های چرمی و … مورد استفاده قرار می گیرد. ایران خوشبختانه در خصوص این نوع چرم هم قابلیت صادراتی دارد و می تواند علاوه بر تامین نیاز های مشتریان در داخل کشور، به کشورهای دیگر از جمله ترکیه، روسیه، و دیگر کشورها صادرات داشته باشد.

چرم گاوی

چرم گاوی یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع چرم طبیعی به شمار می رود؛ چرا که این نوع چرم امکان تولید و ساخت محصولات متنوعی را به تولیدکنندگان محصولات چرمی می دهد. از این رو در داخل و حتی خارج از ایران بسیار پرکاربرد محسوب می شود. و میزان سفارش بالایی را به خود اختصاص می دهد.

چرم فرش

چرم فرش ها یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین فرش هایی ست که در سایز های مختلف از ۱ متری تا ۹ متری به صورت سفارشی تولید و به مشتریان و علاقه مندان ارائه می شود. البته ناگفته نماند که طرح این فرش ها نیز متفاوت است و به صورت گرد و مستطیل هم تهیه می شوند. جالب است بدانید مدل های سه بعدی این چرم فرش ها هم داخل ایران قابل تولید می باشد و علاقه مندان به فرشهای سه بعدی و خاص می توانند درخواست و سفارش را ثبت کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چرم گاوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم بزی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم تزیینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم فرش-سفارشیموجودتماس بگیرید
چرم های خاص-سفارشیموجودتماس بگیرید
محصولات چرم دست دوز-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

shervin_charm@

اینستاگرام

shervin_charm@

ایمیل

info@shervinleather.com

درباره ما :

شرکت بازرگانی چرم شروین زیرمجموعه هلدینگ بزرگ آراد از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در مرکز چرم ایران در خصوص انواع چرم طبیعی و مصنوعی و نیز محصولات متنوع آن آغاز نمود تا فعالیت های تجاری حوزه چرم را در سراسر شهرهای ایران و نیز در حوزه صادراتی رونق دهد. از آنجا که چرم یکی از ارزشمند ترین و جذابترین محصولاتی ست که ایران در زمره برترین تولیدکنندگان آن درعرصه جهانی به شمار می رود، جا دارد که به صورت گسترده تر و بهتری به بازارهای داخلی و نیز جهانی شناسانده وعرضه گردد. و از سوی دیگر تلاش در جهت افزایش صادرات انواع چرم خام و نیز محصولات آن نه تنها به افزایش صادرات غیرنفتی ایران کمک می نماید، بلکه در ارزآوری هرچه بیشتر کشور کاملا مؤثر می باشد.

مدیر مجموعه چرم شروین

فاطمه مفیدی

Call Now Buttonتماس بگیرید